Wrocław Cycle Chic

Ostatnio odezwali się do mnie twórcy Wrocław Cycle Chic z zapytaniem, czy mogą wykorzystać zdjęcia mojej kolekcji. Pewka! Co piątek na ich fan page’u możecie znaleźć kolejną butełkę.

Wrocław Cycle Chic, to blog promujący miejski styl życia, z którym nieodłącznie związany jest rower. Obalają mity, że jazda na rowerze łączy się z rezygnacją ze swojego stylu na rzecz stroju z obcisłej lajkry, a co gorsza kasków. Cycle Chic to ruch, który powstał w Kopenhadze i zrzesza dziesiątki blogów Cycle Chic z całego świata!

2 uwagi do wpisu “Wrocław Cycle Chic

  1. hej, bułgarskie cycle, które kiedyś podsyłałem widzę uzupełniło kolekcję. To podsyłam namiar na jeszcze jedno, tym razem Francja, wyspa Ile de Re, która słynie z rowerów. Przedostatnie zdjęcie we wpisie: http://www.wolnyrower.com.pl/2013/10/velodyssey-podsumowanie-wyprawy-do.html
    Niestety, nie tak jak w przypadku bułgarskiego cycle, przywieźliśmy tylko jedną butelkę, a nie całą kolekcję. To jest chyba bardzo regionalne wino, nie wiem czy w sieci coś znajdziesz, jak chcesz mogę podesłać foto etykiety i opis producenta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s